Dlaczego my

Pomożemy Ci przetrwać najtrudniejsze chwile w Twoim życiu

Nasze wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień pozwoliło wielu osobom powrócić do trzeźwego życia. Jesteśmy tutaj, aby towarzyszyć Ci w każdym kroku Twojej przemiany i pomóc Ci odzyskać zdrowie, godność, szacunek oraz szczęście, na które zasługujesz. Oferujemy dostęp do wykwalifikowanej i doświadczonej kadry medycznej i psychologicznej, dostępnej 24 godziny na dobę. W naszym nowoczesnym, ale jednocześnie przytulnym Ośrodku przejdziesz skuteczną i bezpieczną terapię, korzystając ze sprawdzonych, indywidualnie dostosowanych technik leczenia uzależnień. Opieramy się na przemyślanej kombinacji najlepszych metod, których efektywność jest potwierdzona sukcesami naszych pacjentów i badaniami naukowymi na całym świecie. Stosując model Minnesota, program 12 kroków, terapię poznawczo-behawioralną oraz terapię systemową, proponujemy autorskie warsztaty umiejętności psychospołecznych, które pomagają pacjentom zbudować nową tożsamość i lepszą przyszłość.

Holistyczna regeneracja ciała i ducha jest wspierana przez otaczającą naturę, która wprowadza w zdrowy rytm życia, oraz przez aktywności fizyczne i kulturalne, w które angażujemy pacjentów. Dodatkowo, w naszym Ośrodku Twoi bliscy mogą liczyć na bezpłatne wsparcie, a Ty możesz cieszyć się pozytywnymi emocjami każdego dnia terapii.

Przede wszystkim zaś przekonasz się, że Amalfi tworzą ludzie – zaangażowani, charyzmatyczni i pełni zrozumienia, którzy podadzą Ci rękę zawsze, gdy będziesz tego potrzebował. Jesteśmy, by leczyć, wspierać i motywować Cię do odzyskania Twojego życia i godności. W Ośrodku Terapii Leczenia Uzależnień Amalfi jest to możliwe.

Laureat konkursu Or?y medycyny 2020
certyfikat zadowolony pacjent
Scroll to Top